Ağrı Tedavisi Nedir ? Ağrı Çeşitleri, Kronik Bel Ağrıları Tedavisi, Kronik Ağrılar ve Tedavi Yöntemleri Nelerdir ? Ankara Ağrı Tedavisi Uygulayan Klinikler, Özel Ağrı Klinikleri hakkında detaylı bilgiler bulabileceğiniz uzman bilgiler …

Ağrı Tedavisi Ankara

Ağrı her insanda var olan bir duyudur. Her gün ağrı çekiyoruz, ancak sürekli ağrı çekiyorsak bunun muhakkak bir tedavisi olmalı. Bizde bu tedaviyi yapıyoruz. Her ağrı her acı insana çeşitli anlarda engel olmakta. Sosyal yaşamında bir çok engellere yol açmakta … Bunlarında çözülmesi gerekir çünkü artık hastalık boyutunda olmakta .

En çok hastalık olarak, baş ağrısı, boyun ağrısı, sırt ağrı,bel ağrısı, kalça ağrısı, diz ağrısı ve topuk ağrısı gelmekte. Bunların her birinin ilk tedavisi yapılabiliyor. Her birinin tedavisi öncelikle ilaç tedavisi olmakta. Bunu takiben eğer bu ağrılar geçmez ise; bu durumda girişimsel ağrı tedavisi dediğimiz halk arasında şartsiz tedavi olarak algılanan bir çok tedavi yöntemi uygulamaktayız.

  • Migren için ana başlıklar halinde örneğin botoks tedavisi, sinir blokajları, tedavisi …
  • Boyun fıtıkları için ameliyatsız tedavi …
  • Kemik eklemleri için sinir yok edici tedaviler gerekir…
  • Bel fıtığı için bu fıtığı küçültücü bazı ilaçlar ile küçültüyoruz.
  • Bu ağrların her biri insan hayatını kötü etkilemektedir. Bizlerde bunu gidermek için kliniğimizde kalıcı tedaviler uyguluyoruz.

 

  • Tüm Yazıları

1985 yılında TED. Ankara Koleji 1992 yılında Ankara Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Ankara Numune Hastanesinde Nöroloji dalında uzmanlık aldı. Amerika, Chicago, Colombus Cabrini Hospital ve Diamond Headache Clinic’te doktor olarak çalıştı. 2006 yılında Doçent ünvanını, 2011 yılında Algoloji ve Klinik Nörofizyoloji uzman ünvanını ve 2015 yılında Profesör Doktor unvanını kazanmıştır.

Prof. Dr. ALİ KEMAL ERDEMOĞLU’nun çok sayıda yurt içi ve yurtdışı makale ve yayınları mevcuttur. Meslek yaşamı boyunca yurtdışında ve Amerika’da farklı kliniklerde bulunmuş, Avrupa Genç Nörologlar derneğinde yönetim kurulunda görev almış, ve ulusal ve uluslararası toplantılarda eğitici ve konuşmacı olarak görev alan Prof. Dr. ALİ KEMAL ERDEMOĞLU, Kasım 2012 ‘den 2015 yılı sonuna kadar Ankara Acıbadem Hastanesi’nde Nöroloji ve Ağrı merkezinde çalışmıştır.

Şuan,kendi özel kliniğinde Nöroloji, Algoloji (Girişimsel Ağrı) ve Klinik Nörofizyoloji alanlarında hizmet vermektedir.

follow me