Özgeçmiş

Ankara Ağrı Doktoru
Prof.Dr. Ali Kemal Erdemoğlu

Prof. Dr. Ali Kemal Erdemoğlu Muayenehanesi Ankara’da! Ağrı Uzmanı Doktorunuza Hemen Ulaşın …

Ankara’nın Uzman Ağrı Doktoru İle Tanışın

Ankara Ağrı Doktoru, Ankara Nöroloji Doktoru, Ankara Doktor, Ankara Özel Doktor, Ankara Profesör Doktorlar
Ankara Ağrı Doktoru, Ankara Nöroloji Doktoru, Ankara Doktor, Ankara Özel Doktor, Ankara Profesör Doktorlar

Prof. Dr. Ali Kemal Erdemoğlu , 1992 yılında Ankara Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Ankara Numune Hastanesinde Nöroloji dalında uzmanlık aldı. Amerika, Chicago, Colombus Cabrini Hospital ve Diamond Headache Clinic’te doktor olarak çalıştı. 2006 yılında Doçent ünvanını , 2011 yılında Algoloji ve Klinik Nörofizyoloji uzman ünvanını ve 2015 yılında Profesör Doktor unvanını kazanan Ali Kemal Erdemoğlu Ankara Acıbadem  hastanesi’nde Nöroloji ve Ağrı merkezinde çalışmıştır.

Şuan,kendi özel kliniğinde Nöroloji, Algoloji (Girişimsel Ağrı) ve Klinik Nörofizyoloji alanlarında hizmet vermektedir.

Alzheimer Takibi, Ağrı Tedavisi, Baş Ağrısı Değerlendirme,Baş ve Yüz Ağrılarının Tedavisi,Botoks,Botoksla Ağrı Tedavisi,Eeg(Elektroensefalografi) EMG.

Epidural Steroid Enjeksiyonu. Epilepsi Tedavisi,Girişimsel Ağrı Tedavisi,Hareket Bozukluklarında ve Migrende Botulinum Toksin Uygulamaları.

Kanser Ağrısı Tedavisi,Klinik Nörofizyoloji (Başlıca EMG ve Uyandırılmış Potansiyeller). Kök Hücre Tedavisi, MRI Değerlendirme, Normal Randevu, Nöralterapi, Omuz, Kol ve Bacak Ağrılarının Tedavisi, Proloterapi,PRP, Uyku Testi (Polisomnografi) uzmanlık alanlarıdır.

 

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Doktoru Ara: 03122860106